Zaloguj się Załóż konto Zaloguj poprzez Facebooka
 »  eBielsko.pl  »  Rozrywka  »  Knajpy, Puby, Kluby  »  Miejsca
Browar Miejski
Marcin 2011.09.27 | Bielsko-Biała
Browar Miejski

Kiedy się chciało napić piwa, to można było kupić jasne lub ciemne, takie jakie akurat było. Kupienie Krakusa czy Eurospecjala wymagało szczęścia albo „chodów”. Picie piwa sprowadzane było do obrazu niezbyt eleganckich facetów pod budką z piwem albo pracowników na budowie wysyłających tego najmłodszego na zakupy.

Na szczęście ten obraz się zmienił. Na spotkania miłośników piwa i birofilów, takie jak żywieckie Birofilia, przychodzą prawdziwi koneserzy, entuzjaści i miłośnicy tego napoju. Atmosfera zacięcia filatelistów przepleciona z pasją wymiany przepisów na sernik, podsycona smaczkiem degustacji babcinej nalewki. Do tego konkursy na piwa produkcji domowej, rzemieślniczej, etykiet na butelki. A zwykłym zwiedzającym otwierają się oczy i kubki smakowe.

Piwo ma szansę przestać być tylko napojem alkoholowym pozwalającym rozkręcić imprezę. Smakowanie piwa może stać się celem samym w sobie. Można się posilić kawałkiem bułki z serem, pomidorem i ewentualnie czymś jeszcze, ale można te same składniki zjeść w miłej atmosferze w postaci np. pizzy.

Co więcej piwo, podobnie jak wino, można zrobić samodzielnie nawet w warunkach domowych. Właśnie dla tych, którzy chcą wyjść poza szablon tego, co w telewizji i nie tylko, stworzyliśmy nasz lokal. Można w nim spróbować różnych piw, w tym piwa naszej własnej produkcji. Ważymy je na miejscu, w lokalu na Piwowarskiej 2 w Bielsku-Białej. A cały proces produkcji można zobaczyć.

Ofertę uzupełnia nasza kuchnia oferująca zarówno pełne posiłki jak i drobne przekąski do piwa.

więcej na: www.browarmiejski.pl


Galerie  Galeria fotografii (zdjęć: 3)
Komentarze  Komentarze (wszystkich: 0)
 [komentuj] 
  Dodaj komentarz
Brak komentarzy
Lokalizacja

Adres
Browar Miejski
ul. Piwowarska 2
Bielsko-Biała

Autor publikacji  Autor publikacji 
Użytkownik:Marcin
Marcin
Z Nami: 3325 dni
Status: Administrator
Publikacji: 175

Komentarze  Zobacz także 

2011 © mydot.pl       Od Redakcji       O Portalu       Regulamin       Kontakt

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5/sessions) in Unknown on line 0