Zaloguj się Załóż konto Zaloguj poprzez Facebooka
 »  eBielsko.pl  »  Rozrywka  »  Galerie Handlowe  »  Miejsca
Centrum Handlowe Sfera
Marcin 2011.07.07 | Bielsko-Biała
Centrum Handlowe Sfera

Galeria SFERA jest najbardziej popularnym i prestiżowym centrum handlowo - rozrywkowym w Bielsku-Białej. Oddana do użytku w 2001 roku Galeria I oraz otwarta w 2009 roku Galeria II, zlokalizowane w samym "centrum miasta", ożywiły zarówno Bielsko, jak i cały region Podbeskidzia.

Na łącznej powierzchni 132.000 mkw, wynajętej w 100%, mieści się bogata oferta handlowa, usługowa, rozrywkowa i biurowa. Niepowtarzalną atmosferę zapewnia wnętrze Galerii SFERA, tworzące miasteczko z wybrukowanymi uliczkami, którymi spaceruje się pomiędzy żywą roślinnością, wodą i innymi atrakcjami. W Galerii II zachowana została jedna z historycznych fasad zabytkowej kamienicy Bielska Białej, a adaptacja otoczenia wzdłuż rzeki Biała stworzyła atrakcyjne miejsca rekreacyjne.

Wszystko to sprawia, że Galeria SFERA jest najpopularniejszym miejscem spotkań, zakupów i rozrywki. Sferę handlowo - usługową stanowi ponad 250 sklepów czołowych marek polskich i zagranicznych. Ponadto na terenia Galerii SFERA znajduje się Punkt Informacyjny, pralnia chemiczna, 2 pokoje "matki z dzieckiem", 2 biura podróży, 2 kantory, Eurobank, City Handlowy, Raiffeisen Bank, bankomaty (ING, PKO, Cash 4 You, Euronet), Poczta Polska. Oferta rozrywkowa obejmuje 25 restauracji i kawiarni, nowoczesne kino z 7 salami projekcyjnymi ( Helios), klub muzyczny (Klimat) wraz z dyskoteką, ośmiotorową kręgielnią i pubem, miejsce zabaw dla dzieci (Akademia Rozwoju Dziecka Tere Fere).

Do dyspozycji Klientów pozostaje parking na ok. 2 200 miejsc. Cały obiekt jest zaopatrzony w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych , oraz klimatyzację. Koncepcja architektoniczna rozbudowanej Galerii SFERA, która powstała na terenach dawnej fabryki włókienniczej, uwzględnia zarówno funkcjonalność obiektu, harmonię przestrzenną, jak i bezpieczeństwo oraz komfort naszych Klientów. Zapraszamy do tętniącej życiem, w samym centrum Bielska Białej, Galerii handlu, rozrywki i rekreacji.

www.sfera.com.pl


Galerie  Galeria fotografii (zdjęć: 2)
Publikacje powiązane (wszystkich: 3)
Mammobus pod Sferą
Od 17 do 20 października na parkingu Galerii SFERA w Bielsku po raz drugi w tym roku ustawiony b
Autor:Marcin Marcin 2011.10.16 Fotografii: 1
Klub Klimat
Klub Klimat to obiekt w Bielsku-Białej z szeroką ofertą rozrywkową, rekreacyjną i sportową d
Autor:Marcin Marcin 2012.04.23 Fotografii: 1
Kino "Helios"
Helios Bielsko-Biała znajduje się w centrum handlowym „Sfera”, położonym tuż nad
Autor:Marcin Marcin 2011.09.29 Fotografii: 1

Komentarze  Komentarze (wszystkich: 0)
 [komentuj] 
  Dodaj komentarz
Brak komentarzy
Lokalizacja

Adres
Bielsko-Biała, ul. Mostowa 5

Autor publikacji  Autor publikacji 
Użytkownik:Marcin
Marcin
Z Nami: 3325 dni
Status: Administrator
Publikacji: 175

Komentarze  Zobacz także 

2011 © mydot.pl       Od Redakcji       O Portalu       Regulamin       Kontakt

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5/sessions) in Unknown on line 0