Zaloguj się Załóż konto Zaloguj poprzez Facebooka
 »  eBielsko.pl  »  Redakcja  »  O Portalu  »  Administracja
Portal dla bielszczan... dlaczego nie ?
Marcin 2011.09.17 | Bielsko-Biała
Portal dla bielszczan... dlaczego nie ?

Mam nadzieję iż eBielsko.pl spełni Wasze oczekiwania, drodzy bielszczanie. Każdy z Was, może bowiem publikować tutaj teksty czy zdjęcia, może komentować istniejące artykuły, ale również aktywnie uczestniczyć w dyskusji na forum. 

Projektując ten portal, staraliśmy się zachować możliwości użytecznej agregacji wszystkiego tego, co zostanie na łamach portalu opublikowane, tak by raz wprowadzone dane, które za parę chwil mogą okazać się nieaktualne, pozostały w "przestrzeni" portalu zachowując własną chronologię. Możliwym będzie więc, kontynuowanie relacji z wydarzeń, które mogą trwać lub zmieniać się miesiącami czy nawet latami, wydarzeń do historii których, zawsze można wrócić w sposób intuicyjny i prosty, wydarzeń powiązanych hierarchicznie z miejscami, zapowiedziami, relacjami...

W systemie Portalu każdy z Was, może zdefiniować ciekawe miejsce (choćby plac czy knajpę, ale również kościół czy prywatną firmę), dodać powiązany z miejscem artykuł bądź zwykłą galerię zdjęć. Jeśli ktokolwiek uzna, że np. relacja z ciekawej imprezy została źle napisana, może napisać swoją, dorzucić dowolną ilość fotek.

Mamy głęboką nadzieję, że forma portalu pozwoli na zbudowanie pierwszego, naszym zdaniem, węzła Bielskiej Społeczności, którego brakuje w przestrzeni naszego lokalnego internetu. Mamy nadzieję i głęboko w to wierzymy, iż pośród mieszkańców tak wspaniałego miasta, są ludzie którzy będą chcieli się podzielić własnymi przeżyciami, relacjami czy zdjęciami, lub po prostu własnymi opiniami na dowolny temat.

Zachęcamy wszystkich do aktywnego włączenia się w budowę charakteru tego miejsca.

Zespół eBielsko.pl

 


Komentarze  Komentarze (wszystkich: 0)
 [komentuj] 
  Dodaj komentarz
Brak komentarzy
Autor publikacji  Autor publikacji 
Użytkownik:Marcin
Marcin
Z Nami: 3491 dni
Status: Administrator
Publikacji: 175

Komentarze  Zobacz także 

2011 © mydot.pl       Od Redakcji       O Portalu       Regulamin       Kontakt